Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobry den,vpripade ak je zastavená ci pozastavena exekucia na motorove vozidlo viem ho odhlasit dakujem

Ivana, 12. 1. 2018, 376x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Soudy, úřady, řízení

Zničený dokument ako dokaz?

Dobrý deň, Mám otázku ohľadom zničenie dôkazu, pri rozchode priateľom mi spálil v krbe zmluvy,…

Saška, 3. 2. 2017, 2299x zobrazenie

Porusenie podmienky

Dobrý večer. Potrbujem poradit. Mám priateľa je v podmienke a zrejme ju poruši ale nie naschvál len…

Martina, 9. 2. 2017, 3182x zobrazenie

rozvod

Dobrý večer chcem sa s manželom rozviest A chcela by som radu ako to mám napísat . Manžela zavreli…

Veronika, 15. 7. 2019, 1725x zobrazenie