Exekúcia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekúcia

Dobry den, hrozí mi exekúcia ale chcem začať podnikať ako sro. Ak budem konateľom sro ktorý bude vykonávať prácu ale nebudem v nej zamestnaný moze exekútor siahnuť v budúcnosti na zisk mojej spoločnosti?

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Vymáhanie dlhov od manželky

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či dlhy(exekúcie) môjho priateľa prejdú po sobáši na mňa,…

Mariana, 13. 11. 2017, 2483x zobrazenie

Exekúcia a trvalý pobyt

Je možné, aby exekútori vzali niečo z domu alebo nárokovali si na dom, keď osoba, na ktorú je…

Michaela, 19. 9. 2017, 2973x zobrazenie

Ako zastaviť exekúciu?

Dobrý deň. Môj otec si yobral úver od spoločnosti Pohotovost pri strate zamestnania nebol schopný…

Mária, 9. 5. 2017, 2877x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý večer mam taký problém ze som bol dohodnutý na splátke po 60e mesačne ale teraz uz chcu…

Tomas, 28. 7. 2017, 2525x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu v nasledovnej situácii. Máme spoločný úver ako…

Martin, 9. 2. 2017, 2242x zobrazenie

rucenie bytom - exekucia

Dobry den, ako mam prosim vas postupovat v pripade, ze som rucil znamemu bytom, on nesplacal a ja…

Juro, 18. 5. 2017, 2058x zobrazenie