EXEKUCIA

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
EXEKUCIA

exekutor vymaha zaplatenu sumu ešte pred ex . urok trovy aj jked nic nevymohol sud zamietol veritelovy aj ex zastavik ex sa odvolal ako sa branit ? doklad o zapl. mam ani na toto nereagoval .

Petra, 16. 8. 2017, 1088x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Osobný bankrot

Rád by som sa spýtal ohľadom osobného bankrotu, čo sa týka poplatku 500e. Nemám našetrené peniaze,…

Robert, 21. 4. 2017, 2589x zobrazenie

Budem oslobodená od súdneho poplatku?

Mám exekučný titul, ktorý mi priznáva náhradu škody, ktorá mi vznikla ublížením na zdraví. Chcem…

Eva, 27. 2. 2017, 2139x zobrazenie

exekucia na vyzivne

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či mám šancu uspieť u exekútora v prípade že mi ex dlží 40 eur…

Lenka, 5. 3. 2017, 2411x zobrazenie

Vymáhanie dlhov od manželky

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či dlhy(exekúcie) môjho priateľa prejdú po sobáši na mňa,…

Mariana, 13. 11. 2017, 2487x zobrazenie

postup pri insolvenci

Dobrý deň, chcel by som sa informovať ako postupovať ďalej v mojej situácií. Moje bez účelové…

Marek, 27. 1. 2017, 2633x zobrazenie

Exekúcia a trvalý pobyt

Je možné, aby exekútori vzali niečo z domu alebo nárokovali si na dom, keď osoba, na ktorú je…

Michaela, 19. 9. 2017, 2975x zobrazenie