Duševné vlastníctvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Duševné vlastníctvo

Dobrý deň Mal som nápad na ochladenie globálnej klímy. Poslal som ten nápad e-mailom dvom vedcom. Nie som istý, či to náhodou nespadá pod patent. Poslaný e-mail stačí, aby som nadobudol duševné vlastníctvo? Peter

Ďalšie otázky, z kategórie IP, duševní vlastnictví, autorské právo

Zastavenie exekúcie

Dobrý deň, súd vydal uznesenie, v ktorom zamietol exekúciu. Prešetril rozhodcovskú doložku a…

Exekúcia

Som vdova ,mala som,Alianz slovenskú poisťovňu, dva x som zaplatila ,potom som na to zabudla ,mala…

Nevyplatanie faktury živnostníkovi

Dobrý deň,potrebujem radu.Manžel je živnostník,splatnosť faktury bola 15.9.2016,firma pre ktoru…

Može exekútor siahnuť aj na rodinné prídavky a rodičovský príspevok?

Dobrý deň,prosím Vás o radu,či môže exekútor siahnúť na rodinné prídavky a rodičovský príspevok…

Náklady vymáhania pohľadávky

Dobrý den, prosim chcem sa opýtať ohľadne spoločnosti M.B.A. finance. Som si vedomá, ze mam…

Chcem žalovať PROFI CREDIT za užeru,aku šancu mám na vyhranie sudu.

Moj syn si požičal u tejto spoločnosti42012 sk v roku2007 s RPMN 72,19.Vrátiť mal 84024 sk čo…