Duševné vlastníctvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Duševné vlastníctvo

Dobrý deň Mal som nápad na ochladenie globálnej klímy. Poslal som ten nápad e-mailom dvom vedcom. Nie som istý, či to náhodou nespadá pod patent. Poslaný e-mail stačí, aby som nadobudol duševné vlastníctvo? Peter

Ďalšie otázky, z kategórie IP, duševní vlastnictví, autorské právo

Chcem žalovať PROFI CREDIT za užeru,aku šancu mám na vyhranie sudu.

Moj syn si požičal u tejto spoločnosti42012 sk v roku2007 s RPMN 72,19.Vrátiť mal 84024 sk čo…

Náklady vymáhania pohľadávky

Dobrý den, prosim chcem sa opýtať ohľadne spoločnosti M.B.A. finance. Som si vedomá, ze mam…

Môžu odo mňa vymáhať dlhy, keď mám riadne súdom určené koľko a na aké účty mám platiť?

Dobrý deň, urobil som si dlhy u spoločnosti Consumer Finance Holding,a.s., nakoľko som ich…

Zablokovanie účtu

Dobrý den, môže mi exekutor zablokovať učet, viď jeho čiastku.VZP každý rok nachádza nedoplatky-ja…

Požičanie peňazí bez papiera

Dobrý deň, čo sa dá spraviť, keď som požičala peniaze kamarátovi,nemám žiadny papier podpísaný ani…

Premlčanie exekúcie - kedy je dlh premlčaný?

Dobrý deň. Zhruba pred piatimi rokmi mi prišiel list od exekútora, ktorý vymáhal dlh od Eurotelu za…