Duševné vlastníctvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Duševné vlastníctvo

Dobrý deň, Pracoval som pre jeden start up 5 mesiacov a bez zmluvy. Šéf teraz chce aby som mu podpísal zmluvu o tom že tá webstránka je jeho duševné vlastníctvo a druhú zmluvu o tom že mi zaplatia sľúbené peniaze spätne. Keď im to podpíšem, majú ešte nejakú možnosť mi tie peniaze nevyplatiť?

Šimon, 19. 11. 2020, 433x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie IP, duševní vlastnictví, autorské právo

Možem zrušiť trvalý pobyt expriateľovi ktorý má dlhy?

Dobrý deň, moj bývalý priateľ má u mňa stále trvalý pobyt, ale už u mňa nebýva, má veľa úverov, kt.…

Výška pohľadávky

Dobry den prajem,chcel by som sa opytat ci je mozne,aby exekutor vymahal zo sumy cca.500eur v…

Dlh sociálnej poisťovni alebo exekútorovi?

Dobrý večer, mam na vás jednu otázku.Bola som dlžná sociálnej poistovni, dlh ktorý u mňa vymáhal…

Náklady vymáhania pohľadávky

Dobrý den, prosim chcem sa opýtať ohľadne spoločnosti M.B.A. finance. Som si vedomá, ze mam…

Zastavenie exekúcie

Dobrý deň, súd vydal uznesenie, v ktorom zamietol exekúciu. Prešetril rozhodcovskú doložku a…

Požičal si 800 eur a exekútor vymáha 9000 - ako sa brániť?

Syn si požičal cez nebankovku 20 000, -SK, teraz nebankovka cez exekútora vymáha vyše 9 000 eur…