Dovolenka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dovolenka

Pracujem od 5 septembra 2022 do konca decembra 2022 kolko dni mam narok na dovolenku?

Dana, 17. 11. 2022, 162x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Termín vyplatenia odstupného

Dobrý deň, Rád by som sa poradil ohľadom vzniknutej situácie s bývalím zamestnávateľom. Rozviazal…

Radoslav, 31. 3. 2017, 2441x zobrazenie

Rozvod pre neveru, majetok je na manžela, ako postupovať?

Som 38 rokov vydatá. Majetok je napísaný na manžela a chcem sa rozviesť pre neveru. Nemáme…

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2494x zobrazenie

Nesúhlasím so striedavou starostlivosťou - može ju napriek tomu schváliť súd?

Dobrý deň, s predchádzajúcou partnerkou mám 7 ročnú dcéru a beriem si ju dva víkendy po sebe a…

Výmena zámku

Dobrý den. Partner vymenil zámok na dverách na byte ktorého polovica patrí mne. Momentálne nemam…

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1206x zobrazenie