Dovolenka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dovolenka

Pracujem od 5 septembra 2022 do konca decembra 2022 kolko dni mam narok na dovolenku?

Dana, 17. 11. 2022, 233x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2633x zobrazenie

Rozvádzam sa. Mám nárok žiadať od manžela aby mi prispieval na náklady spojené s tehotenstvom?

Som s manželom v rozvodovom konaní. Som tehotná. Chcem sa spýtať - mám nárok žiadať od môjho…

Vysporiadanie

Dobrý deň, touto cestou by som Vás chcela poprosiť o právnu radu. Mám dvoch bratou ktorí žijú s…

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

Trvá povinnosť otca platiť výživné ak si dieťa nájde brigádu?

Dobrý deň, dcéra má 22 rokov, študuje na univerzite v zahraničí. Našla si brigádu. Moja otázka…

Výživné, exkeúcia, starostlivosť o deti

Kedže som napadla trestný rozkaz, prišiel mi termín pojednávania vo veci výživného. Po rozvode a…