Dovolanie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dovolanie

Prosim o pomoc=napisat dovolanie ohladom vydrazenia bytu. Odvolanie bolo podane a prisla odpoved, ktora pre mna nie je pozitivna.List som prwvzala v piatok 22.3.2019,ale v liste sa uvadza, ze moznost podat dovolanie je 2 mesiace od dorucenia z krajskeho sudu v Ziline na okr.sud v Martine.Dakujem

Jaroslava, 27. 3. 2019, 765x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2053x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2307x zobrazenie

zrusenie spolulastnictva na danu nehnutelnost

zhruba pred siedmimi rikmi som kupil rodinny dom vtom case som bol zozvedeny mal som priatelku…

Jozef, 19. 1. 2018, 2265x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2475x zobrazenie

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2209x zobrazenie

Patrí garáž ktorú sme kúpili do BSM?

Dobrý deň, manželia sme od roku 1974, pred rokom 1989 sme kupili garáž, bez pozemku, nakoľko tam…

Maria, 2. 5. 2017, 2506x zobrazenie