Dom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dom

Dobrý deň mám kamarátku a chcem sa spýtať ona si brala hypotéku na dom zo svojim priateľom cize polka domu je napísaná aj naňho a polka je nanu noo teraz to dala prefinancovať tak ze je cela hypotéka iba nanu napísaná a chcela by toho priateľa dat preč s domu nedá sa to neako napadnúť dakujem

Dana, 14. 10. 2019, 658x zobrazenie

odhlásenie vozidla z evidencie

Predal som auto pánovy ktorý mal na ponáhlo cez víkend. Dohodli sme sa že mu auto nechám na…

Rastislav, 23. 5. 2017, 1988x zobrazenie

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Kúpa kradnutého mobilného telefónu na Bazoš.sk

Dobrý deň, pred 3 mesiacmi som kúpil pomocou servera bazoš mobilný telefón. Dnes mi volali z…

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…

Predaj zdedeného bytu

Dobrý deň, mám otázku týkajucu sa predaja bytu. S bratom sme zdedili byt a chceme ho predať,…

zneuzitie osobnych údajov

Ako mám postupovat? Dnes som obdrzala list od Vseob. zd. poist.-rocné zúct...vraj som vykonávatelka…

Andrea, 22. 9. 2017, 2527x zobrazenie