Dom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dom

Dobrý deň mám kamarátku a chcem sa spýtať ona si brala hypotéku na dom zo svojim priateľom cize polka domu je napísaná aj naňho a polka je nanu noo teraz to dala prefinancovať tak ze je cela hypotéka iba nanu napísaná a chcela by toho priateľa dat preč s domu nedá sa to neako napadnúť dakujem

Dana, 14. 10. 2019, 597x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti za 1 euro bez odhadu?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné predať nehnuteľnosť manželovi za 1euro. Keď som…

Dlh za tuv

Dobry den.chcela by som Vas poprosit o radu.moja matka predala minuly rok byt a kupil sa mensi.za…

Kúpno predajná zmluva vs. darovacia a kedy vzniká daňová povinnosť?

Dobrý deň, Otec chce prepísať na mňa záhradu. Sme traja súrodenci a máme zlé vzťahy medzi sebou,…

Povinnosti zamestnávateľa

Môj priateľ pracoval ako servisný technik na opravu záhradnej techniky. Jeden rok pracoval na…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2363x zobrazenie

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…