Dôchodok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dôchodok

Dobrý deň , môžte mi prosím poradiť ako je možné krátiť slov.dochodok ktorý mi zo zákona patrí za odpracovane roky ,krátia o tú sumu akú som podľa nároku v zahraničí vypocitali, na koho sa máme obrátiť je nás viac za kladné vybavenie vopred ďakujem.

Margita, 16. 3. 2018, 924x zobrazenie

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2353x zobrazenie

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2263x zobrazenie

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…

Vymáhanie?

Dobrý deň, dcéra písala práce na zákazku cez www.zaverecneprace.sk. Vzhľadom na aktuálne rodinné…

Diana, 21. 4. 2017, 2367x zobrazenie

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…