dedictvy.

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dedictvy.

dobry den mam dotaz otec zemrel letos vaprily pani notarka ma spis od soudu skoro dva mesice zatim mne nekontaktovala je dana nejaka lhuta ze zakona do kdy je pani notarka povina mne kontaktovat? A existuje jina moznost jak zjistit jestly jsem dedic cislo spisu mam dekuji za odpoved.

Julius, 14. 7. 2017, 933x zobrazenie

Vysporiadanie hyp. úveru medzi spoludlžníkmi

Dobrý deň, prosím Vás o radu ako vyriešiť môj problém. S bývalým partnerom sme si zobrali…

Uverejnenie TP v rozsudku

Dobrý deň, môj otec podal návrh na zníženie výživovacej povinnosti , ktorý mi súd následne zaslal…

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Podvodom vylákané peniaze

Dobrý deň, je možné považovať za podvod, keď som požičal 1 300€ dotyčnej pani, ktorá ma o ne…

Ako preložiť súdne pojednávanie ohľadom výživného?

Chcel by som preložit súdne pojednávanie, pretože nebudem v tom čase pritomný v krajine,akým…

Darovacia zmluva alebo ako čo najvýhodnejšie previesť nehnuteľnosť?

Dobrý deň, som vdova, vlastník nehnuteľnosti. Prosím o radu ako postupovať v prípade prevodu…