Dedictvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dedictvo

Dobry den, potrebovala by som poradit ohladne dedictva. Do dedictva ide nas dom z ktoreho polovicu vlastnime. Chcela by som vediet ci musim vyplacat aj z nasej polovice kedze ocenili cely dom. Byvame tam uz 20 rokov a rada by som vedela ake mam povinosti a tiez prava . Dakujem.

Jana, 12. 12. 2017, 1105x zobrazenie

Dedenie

Dobrý deň. Zomrel mi strýko-otcov brat. Strýko bol bezdetný vdovec. Môj otec-jeho brat zomrel v…

Zlé osobné údaje na výpovedi majú dopad na platnosť výpovede?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám platnú výpoveď ? Podpísala som výpoveď zo zamestnania,…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

Kúpno predajná zmluva vs. darovacia a kedy vzniká daňová povinnosť?

Dobrý deň, Otec chce prepísať na mňa záhradu. Sme traja súrodenci a máme zlé vzťahy medzi sebou,…

Zaplatenie peňažného trestu

Dobrý deň. Potrebovala by som právnickú radu. Zo súdu mi prišla výzva na zaplatenie finančného…

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2444x zobrazenie