Dedicstvo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dedicstvo

Mám 2 deti z predchádzajúceho manželstva,teraz som ženatý,dá sa osetritaby po mne nededili

Michal, 16. 5. 2017, 1112x zobrazenie

Darovanie nehnuteľnosti vs. predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň. Darovala som dcérke dom v juni 2016 Darov.zmluvou & 628 a nasl.Obč.z.Je na liste…

Nadobudnutie pozemku vydržaním - po akej dobe?

Prajem dobrý deň. Prosím Vás o usmernenie ohľadom nadobudnutia pozemku vydržaním. Ak mám dobrú…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Dedenie

Dobrý deň. Zomrel mi strýko-otcov brat. Strýko bol bezdetný vdovec. Môj otec-jeho brat zomrel v…

Výpoveď z PP

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu týkajúcu sa pracovného práva. Dňa xxx.2015 som dostala…

Stiahnutie trestného oznámenia

Mama podala trestné oznámenie na syna je možné ho stiahnuť?