dedenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dedenie

Dobry den.chcela by som sa opytat ci sa da odkúpit odúmrt, a aky je postup

Anna, 18. 4. 2017, 1169x zobrazenie

Vrátenie nehnuteľnosti

Dobrý deň, po smrti otca, pri dedičskom konaní, sa matka rozhodla prepísať nehnuteľnosť -byt na obe…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

Agresivita maloletých v škole

Dobrý deň, som rodič dieťaťa, ktoré navštevuje základnú školu (2.ročník). Máme problém, s ktorým si…

Aké mám práva ak chcem predať dom po rodičoch?

Dobrý deň.Som vlastníčka domu po rodičoch 10/12. Jednu 12 má sestra s jej súhlasom chce predať dom,…

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…