dedenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
dedenie

Dobry den.chcela by som sa opytat ci sa da odkúpit odúmrt, a aky je postup

Anna, 18. 4. 2017, 1110x zobrazenie

Vymáhanie dlhu 5 rokov po smrti poručiteľa

Po smrti poručiteľa bola nehnuteľnosť prepísaná na 3 dedičov. Jeden z dedičov dom užíva, no zmluvu…

Výpovedná lehota pri prenájme bytu

Dobrý den potrebujem poradit.S mamou byvame v prenajatom byte už skoro 10 rokov.Teraz sa majitel…

Vymáhanie?

Dobrý deň, dcéra písala práce na zákazku cez www.zaverecneprace.sk. Vzhľadom na aktuálne rodinné…

Diana, 21. 4. 2017, 2340x zobrazenie

Možnosť súdneho rozdelenia

Dobrý deň. Som spoluvlastníkom parcely na jednom spoločnom pozemku s mojou sestrou. Pozemok je…

Náhrada škody za vzniknutý nedostatok spojený s užívaním prenajímaného bytu

Dobrý deň, naskytol sa nám problém spojený s užívaním prenajímaného bytu. Po nasťahovaní nám po…

Darovacia zmluva

Dobrý deň,chcela by som vedieť či je darovacia zmluva platná na rodinný dom ktorý je zapísaný v…