Darovanie bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Darovanie bytu

Prajem pekný deň. Chcem sa opýtať, môžem zrušiť darovaciu zmluvu - darovanie bytu?

Božena, 16. 3. 2018, 951x zobrazenie

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…

Nájomná zmluva

Dobrý deň, prenajal som byt a nájomca mi po dvoch týždňoch podal písomnou a elektronickou formou…

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1697x zobrazenie

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Pozicanie penazi

Pozicali sme peniaze osobe pred par rokmi, podpisane to bolo pred notarom (5000 eur). Dotycna…

Janka, 12. 6. 2017, 2432x zobrazenie