darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
darovacia zmluva

Dobry den, potrebujem len jednu informaciu, chcem darovat svojmu synovi viac nehnutelnosti, ako: byt, garaz, zahradu, dom, luku, a chcem sa opytat, ci uvedene nehnutelnosti mozem napisat na jednu darovaciu zmluvu? Moc vam dakujem, ze mi pomozete, prajem pekny den

Jan, 11. 12. 2021, 289x zobrazenie

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2364x zobrazenie

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…

Predaj bytu ktorý je na hypotekárny úver

Dobrý deň. Predávam byt na ktorý je hypotekarny úver. Kupujúci ho kupuje za hotovosť, z vlastných…

Môžem sa zbaviť dedičstva?

V roku 2005 som zdedil starý dom v obci po dedovi v pomere 1:20,na dedičskom konaní som sa s…

Ako postupovať pri vymáhaní dlhu zdravotnou poisťovňou o ktorom som presvedčení že bol splatený ?

Dobrý deň posledný rok ma sociálna poisťovňa terorizuje cez spoločnosti ktoré by odomňa mali…

Filip, 9. 2. 2017, 2066x zobrazenie