darovacia zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
darovacia zmluva

Dobry den, potrebujem len jednu informaciu, chcem darovat svojmu synovi viac nehnutelnosti, ako: byt, garaz, zahradu, dom, luku, a chcem sa opytat, ci uvedene nehnutelnosti mozem napisat na jednu darovaciu zmluvu? Moc vam dakujem, ze mi pomozete, prajem pekny den

Jan, 11. 12. 2021, 346x zobrazenie

Ako vyňat družku z listu vlastníctva?

Drobrý deň, Pred osmymi rokmi som kúpil rod.dom na úver.Bývalá družka neplatila žiadné účty,ani…

Chceme ešte za života usporiadať majetok medzi deťmi - ako postupovať?

Dobrý deň. Sme s manželom spolu 39 rokov a nakoľko sme už postarší a smrť môže prísť čo skoro…

Právo RK na zálohu na nehnuteľnosť

Dobrý deň, má realitná kancelária po novom právo zobrať celú zálohu za nehnuteľnosť, ak nebude…

Ako požiadať súd o splátkový kalendár ním uvalenej pokuty?

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Dostal som uznesením pokutu vo výške 10.000…

Stiahnutie trestného oznámenia

Mama podala trestné oznámenie na syna je možné ho stiahnuť?

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…