Byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Byt

Dobry den,chcela by som poradit ako mam postupovat,vo februari sme s priatelom kupili byt,uver zobral na seba ale vlastnikmi sme obidvaja,chcem od neho odijst,ake mam prava voci bytu?vstupne vydavky som zaplatila ja no doklad o tom nemam,dakujem za radu

Stanislava, 6. 7. 2017, 1120x zobrazenie

Podnájom, výpovedná lehota, prenajímateľ v exekúcii, povinnosť informovať?

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Bývam s deťmi v prenajatom byte. Zistila som, že byt…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…

zneuzitie osobnych údajov

Ako mám postupovat? Dnes som obdrzala list od Vseob. zd. poist.-rocné zúct...vraj som vykonávatelka…

Andrea, 22. 9. 2017, 2527x zobrazenie

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…

Kúpa nehnuteľnosti mimo realitnú kanceláriu a nárok na províziu RK

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne situácie, ktorá vznikla. Kúpili sme si s priateľom…