BSM

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
BSM

Dobry den. Byt v ktorom byvame sme ziskali vymenou za moj byt, ktory som vlastnil davno pred uzavretim manzelstva. Patri tento byt do BSM, resp. ako je mozne ho z BSM vynat ? Dakujem

Jozef, 3. 2. 2018, 982x zobrazenie

Máme dom v BSM ale nežijeme spolu, manžel úver neplatí a nechce dom predať

Manžel má vyhodil z domu aj s deťmi, už je to rok. Úver na dom je na mňa, on ho neplatí pravidelne…

Mimosúdna dohoda bez reakcie druhej strany

Dobrý deň, keď zašlem mimosúdnu dohodu a po nereagovani na ňu, aká je lehota najskoršia, že možem…

Koľkokrát môžem byť agentúrou pridelený k užívateľskému zamestnávateľovi na dobu určitú?

Som zamestananý cez agentúru a mám 4 pridelenia na dobu určitú k užívateľskému zamestnávateľovi.…

Prevod nehnuteľnosti bez dedičského konania

Dobrý deň, píšem za mojho priateľa. Nehnuteľnosť , ktorú si kúpil on sám , tiez OMV a vozik za auto…

Darovanie nehnutelnosti

Pred tromi rokmi rodicia darovali dom mne a bratovi. teraz brat chce darovat svoju ciastku mne,…

Marek, 1. 3. 2019, 1992x zobrazenie

Je pečiatka zamestnávateľa povinná pri prijatí výpovedi zamestnanca?

Dobrý deň prajem. Rada by som vás poprosila o radu.Ukončila som pracovný vzťah v skúšobnej dobe…