Bolestné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Bolestné

Dobrý deň, manželku pohrýzol pes vedený na vôdzke a chcem sa spýtať ako a od koho žiadať bolestné ako aj to ako postupovať, keďže sa nejednalo o pracovný úraz odkiaľ pýtať tlačivo na body zo sociálnej poisťovne? Komu potom doručiť takéto obodovanie lekárom ďakujem za odpoveď

Miroslav, 21. 9. 2018, 893x zobrazenie

prepis auta

dobrý večer.potrbujem poradit.predal som auto a nový majiteľ nechce prísť na odhlásenie vozidla a…

Filip, 5. 6. 2017, 3283x zobrazenie

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2434x zobrazenie

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

Predmanželská zmluva - ako riešiť výlučné vlastníctvo majetku pred svadbou?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,  keď sama vlastním dom a idem sa vydávať a po svadbe chcem…