auto

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
auto

pre 3.mesiacmi som kupil ojazdene auto teraz mi odisiel egr ventil povazuje sa to za skrytu vadu.mam narok na nahradu skody.v zmluve bolo napisane auto sa predava v stave akom je.dakujem

Marian, 27. 5. 2017, 1180x zobrazenie

vyriešenie vlastníckeho vzťahu k neexistujúcej nehnuteľnosti

Pekný deň. Som vlastníkom pozemkov v Kremnici,  kde na jednej parcele stojí rodinný dom…

Okamžitá výpoveď zo strany zamestnanca kôli prechodu na lepšiu prácu?

Dobrý deň, pracujem vo firme 7 rokov, vyzerá to , že sa mi naskytne nová lepšia práca v inej firme,…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2487x zobrazenie

Vecné bremeno - doživotné právo užívania

Bývame s mamou a dom je napísaný na nás. Mama tu má doživotné právo spísané u právnika, ale nie je…

Odstúpenie od dohody o zložení blokovacieho depozitu

Dobrý deň, chceli by sme odstúpiť od dohody o zložení blokovacieho depozitu. Ide o kúpu domu. Kúpne…

Dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti

Dobrý deň. Podávala som žiadosť o dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti,…

Viki, 18. 5. 2017, 2802x zobrazenie