auto

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
auto

pre 3.mesiacmi som kupil ojazdene auto teraz mi odisiel egr ventil povazuje sa to za skrytu vadu.mam narok na nahradu skody.v zmluve bolo napisane auto sa predava v stave akom je.dakujem

Marian, 27. 5. 2017, 1128x zobrazenie

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…

Dlh za tuv

Dobry den.chcela by som Vas poprosit o radu.moja matka predala minuly rok byt a kupil sa mensi.za…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Nepreplatenie nadčasov

Dobrý deň, 2,5roka som robil v nemeckej prac. agentúre ako vodič LKW s prac. zmluvou na 8hod…

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…