ako riešiť 1/9 pozemku po nebohej sesternici .ktorá žila USA

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
ako riešiť 1/9 pozemku po nebohej sesternici .ktorá žila USA

Dobrý deń. Chcela by som vedieť ako posrupovať pri vyriešení 1/9 pozemku po nebohej .USA.Ďakujem s pozdravom Titková

Jarmila, 6. 4. 2018, 924x zobrazenie

Dedičstvo - kto dedí?

Dobrý deň, ak sú traja súrodenci a jeden zomrie skôr ako jeho rodičia má jeho rodina po smrti…

Vypovedanie zmluvy z prenajmu garaze

Chcela by som poradit k 30.6.2019 mam vypoved z prenajmu garaze z porusovania podmienok.garaz je z…

Eva, 4. 6. 2019, 1765x zobrazenie

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Dedičstvo- kto dedí po kom?

Dobrý deň, potrebovala by som poradit v dedičskej záležitosti. Po smrti otca sme dedili traja…

Prieťahy v konaní a podnet na prešetrenie veci

Dobrý deň, spis ohľadom trestného konania mal byť zaslaný psychiatrovi na posúdenie...spis sa,…

Výživné

Prosím vás ako sa dá napadnúť rozsudok, keď nieje možné sa odvolať?

Radovan, 24. 5. 2017, 2190x zobrazenie