Výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výživné

Dobrý deň,rad by som sa informoval,že aký je postup pri podávaní návrhu na vykonanie exekúcie v dôsledku zaplateného výžívného o 32 eur nizsieho ako je stanovené súdom (dôvod nezaplatenia je kúpa topánok pre syna) Aká je výška nákladov,ktoré mi môžu vzniknúť? Ďakujem krásne za radu.

Marek, 21. 11. 2017, 985x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2793x zobrazenie

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1884x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2517x zobrazenie

pridelenie dieťaťa po rozvode otcovi

Moja krstná sa rozvádza,chcem sa spýťať aká je šanca že pridelia maloletú 13 ročnú sesternicu do…

Jana, 15. 8. 2017, 2765x zobrazenie

Nefunkčné manželstvo - ako sa zbaviť BSM?

Dobrý deň. Som ženatý od roku 1993, od roku 2002 nežijeme s manželkou v spoločnej domácnosti, nie…

Ján, 19. 4. 2017, 2985x zobrazenie

Financny

Dobrý deň chcela by som sa opýtať.som rozvedená matka mám postihnuté dieťa na ktoré som dostala…

Zofia, 3. 3. 2017, 2457x zobrazenie