výživné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
výživné

Dobrý deň, mám súdom určené výživné na dcéru študujúcu na VŠ. Žiaľ, odmieta so mnou akokoľvek komunikovať a ani nereaguje na mailovú prosbu o zaslaní dokladu potvdzujúcom jej štúdium. Čo robiť v takomto prípade, dcéra nemá povinnosť poskytnúť mi takýto doklad?

Katarína, 17. 10. 2017, 1152x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Súdne pojednávanie BSM - poplatok

Som v situácii , kde nedostávam žiadne financie - som na dlhodobej PN - / čiže ani z PN/ a …

Zlatica, 20. 3. 2017, 2527x zobrazenie

Do kedy platí vyživovacia povinnosť rodiča?

Dobrý deň, mám nárok na to, aby otec platil mi výživné, s otcom nežijem vzhľadom na jeho agresívne…

Andrea, 20. 6. 2017, 2793x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2629x zobrazenie

Odchod dieťaťa z domu počas študia na sš

Dobrý večer prajem, chcela by som sa informovať ohľadom môjho odchodu z domu. Mám zaraz 19 rokov…

Ema, 9. 2. 2017, 2497x zobrazenie

Výživné na maloleté deti

Dobrý deň,prosim o radu,exmanžel mi odmieta zaplatiť výživné na dieťa stanovene súdom v plnej výške…

Lenka, 13. 11. 2017, 2519x zobrazenie

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2643x zobrazenie