Vysporiadanie majetku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vysporiadanie majetku

Dobrý deň.S manželom sme sa dohodli že ideme od seba.Máme dva byty,jeden väčší kde ostávam ja s dieťaťom.Byt je úverom zaťažený,no splácame ho len 2roky.Druhý menší,kde sa presťahoval manžel,je taktiež úverom zaťažený,no úver sa tam platí už 12rokov,čiže je tam už niečo splatené.Ako sa rozdeliť?

Ivana, 30. 5. 2018, 889x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 2029x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 1958x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2355x zobrazenie

Byt po rozvode

Prosim o radu ako postupovat ... som 6 rokov po rozvode.v byte byvaju 3 dospele deti.ja som v…

Iveta, 31. 1. 2017, 2730x zobrazenie

darovanie darovanej nehnutelnosti

Pekný deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu. Môj otec mi pred tromi rokmi daroval nehnutelnosť s…

Marek, 14. 3. 2017, 6896x zobrazenie

Nevysporiadané pozemky

Bývame v spoločnom dvore naši susedia všetko roky užívajú a nič nevlastnia ešte aj dom majú čiernu…

Zuzana, 16. 8. 2017, 4807x zobrazenie