Výpoveď v praci

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď v praci

V zmluve nemám skúšobnú dobu, Napísali len: zmluvne strany sa v súlade s ustanovením parag. 1 ods. 4 zákonníka prace v spojení s parag. 36 ods. 2 dohodli na rozvazovacej podmienke trvania pracovného pomeru k dátumu uvedenému v oznámení užívateľského zamestnávateľa. Môžem dať výpoveď zo dňa na deň ?

Michal, 9. 2. 2018, 1039x zobrazenie

Súkromný zamestnávateľ mi nevyplatil za mesiace žiadnu mzdu?

Zamestnávateľ mi za posledné mesiace nezaplatil mzdu a nedáva nám ani výplatné pásky a stále nám…

Odhlásenie z trvalého pobytu

Dobrý deň. Moja dcéra už s nami nebýva dva a pol roka. Býva v podnájme s priateľom. Má dlžoby vo…

Vkladná knižka na dieťa - kto s ňou može nakladať?

Dobrý deň. Ako matka som založila vkladnú knižku pre dcéru na jej meno, je neplnoletá. Možem ja…

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…

Výsluch maloletého

Dobrý deň, môjho syna v zime zrazil inštruktor na lyžiach, čím mu spôsobil ťažké zranenie. Podala…