Výpoveď počas pN

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Výpoveď počas pN

Dobrý deň . Chcem sa spýtať či má môžu prepustiť počas PN som dlhodobo na PN mám zmluvu od 28.1.2018 do 28.1.2019 podľa zmluvy nemám skúšobnú dobu. PN som stihol dvobodu že mám vyskocene obe platničky z práce ktorú som vikonavala pre tú firmu čo som ťahala vozíky jeden vozík má 300kg...

Kristina, 1. 3. 2018, 1108x zobrazenie

Ako postupovať keď mi zamestnávateľ nevyplatil mzdu?

Firma, v ktorej manžel pracoval mu nevyplatila mzdu za minulý mesiac vo výške 1500€. Chceli by sme …

Získanie majetku vydržaním

Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu, ako postupovať v prípade, keď som si začala vybavovať do…

Terezia, 27. 3. 2017, 2614x zobrazenie

Dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti

Dobrý deň. Podávala som žiadosť o dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti,…

Viki, 18. 5. 2017, 2706x zobrazenie

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Strata občianskeho preukazu

Dobrý deň, pred pár rokmi som stratil občiansky preukaz a nenahlásil som to asi 3 mesiace. V tom…

Sťažnosť na mestskú políciu

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať čo všetko porušil mestský policajt svojím činom a kam sa obrátiť,…

Juraj, 16. 5. 2017, 2563x zobrazenie