Vrátenie peňazí

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vrátenie peňazí

Objednala som si knihu z českého e-shopu, medzitým mi odtiaľ napísali, že tovar už je "rozebrán", čiže nedostupný a budú mi vrátené peniaze. Na otázku koľko trvá vrátenie peňazí mi odpísali, že ak som zadala spôsob platby na dobierku,nevzniká mi právo na vrátenie peňazí? Mám na to právo alebo nemám?

Annamária, 7. 2. 2019, 298x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Ochrana spotřebitele

Rezervační záloha na dum

Dobrý den, chtěli jsme s přítelkyní koupit nemovitost přes realitní kancelář, kontaktovali jsme je…

David, 24. 5. 2017, 2144x zobrazenie

Zneužitie zákazníka

Dobrý deň. Starý otec chodieva do krčmy požívať alkohol a keď je opitý, ludia ho zneužívajú aby za…

Ivan, 23. 5. 2017, 1893x zobrazenie

Lístky na koncert

Kúpila som si lístky na koncert Lady Gaga vo februári 2017. Ostala som tehotná, teraz som v šiestom…

Petra, 19. 9. 2017, 2148x zobrazenie