Vratenie penazi

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Vratenie penazi

Dobry den, poziaciala som peniaze a uz sa to riesilo pravnikom,a teraz je to uz u exokutora,,aku mam sancu ze neprejde premlcacia lehota 5r.a ja svoje peniaze neuvidim..kedze problem je ze dotycny nevlastni ziadnu hnutelnost je nezamestnany, ma len 1stare auto,ktore nestaci na vratenie dlhu..dakujem

Martina, 18. 7. 2018, 923x zobrazenie

Platí ústna dohoda pred súdom?

Dobry deň, mám jednu otázku, plati ústna dohoda pred súdom?

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2434x zobrazenie

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Chcem do 14 dní vrátiť zakúpený tovar ale nechcú mi vrátiť plnú sumu

Chcem sa opýtať, kúpila som si robot link a som ho vyskúšala a podľa zákona vrátila do 14 dní.…