Stavebne povolenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Stavebne povolenie

Dobry den, mam problem pri vydani stavebneho povolenia. manzelka je vlastnik pozemku. Investori sme obaja. Bolo nam povedane ze potrebujeme medzi sebou "Zmluvu na ine pravo" teda na pravo stavania, zmien na pozemku. Je to pravda? viete mi poradit vzor zmluvy a pod? Dakujem

Radoslav, 29. 1. 2018, 1047x zobrazenie

ukoncenie vyzivneho

Dcera /23 rokov/ si predlzila o rok vysoku skolu. Byvaly manzel podal na sud o ukoncenie…

Marcela, 18. 9. 2017, 2247x zobrazenie

Dedenie

Dobrý deň. Zomrel mi strýko-otcov brat. Strýko bol bezdetný vdovec. Môj otec-jeho brat zomrel v…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Darovanie nevysporiadaného majetku

Dobrý deň, ako postupovať v prípade, kedy po rozvode nedošlo k majetkovému vysporiadaniu manželov …

Eva, 23. 6. 2017, 2444x zobrazenie

Výmaz z registra trestov - ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra trestov?

Vedeli by ste mi prosím poradiť ako a kde mám požiadať o výmaz zápisu trestného činu z registra…