S.R.O

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
S.R.O

Ak som konatel S.R.O. zo 100% rozhodovacim pravom, mozem splnomocnit dalsiu osobu na zastupovanie so 100% rozhodovanim v zmysle opravneni na dobu urcitu alebo neurcitu? Ak ano, ake nalezitosti treba vybavit. Ake kroky treba podniknut na pridanie konatela S.R.O.

PETO, 11. 1. 2018, 1024x zobrazenie

Vecné bremeno

Dobrý deň, mám na svojom pozemku vecné bremeno, spočívajúce v povinnosti strpieť prechod peši a…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…

Vymáhanie dlhu 5 rokov po smrti poručiteľa

Po smrti poručiteľa bola nehnuteľnosť prepísaná na 3 dedičov. Jeden z dedičov dom užíva, no zmluvu…

Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

Prenajímateľ vs. nájomca - nároky prenajímateľa po odovzdaní bytu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na váš názor, bývala som v prenajatom byte 8mesiacov,riadne som…