Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Dobrý den.Jsem češka,manžel slovák,brali jsme se na Slovensku.Moje otázka zní : Když chci napsat žádost o rozvod,který bude na Slovensku,musí být napsaný ve slovenčině nebo jej mohu napsat česky?Děkuji předem za odpověď..

Michaela, 26. 10. 2017, 1196x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Hypotéka pred svadbou

Dobrý deň,so snúbencom u (26,27r.) chceme tento rok kúpiť si vlastný byt. Svadba bude až o 2 roky,…

Silvia, 15. 6. 2019, 1885x zobrazenie

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2492x zobrazenie

starostlivost o deti, ockovanie

Dobry den, rad by som Vas poprosil o radu. Manzelka pocas tehotenstva odmietala vsetky vysetrenia…

Michal, 22. 5. 2017, 2148x zobrazenie

Súdne pojednávanie BSM - poplatok

Som v situácii , kde nedostávam žiadne financie - som na dlhodobej PN - / čiže ani z PN/ a …

Zlatica, 20. 3. 2017, 2527x zobrazenie

Výška výživného

Dobrý deň, po mojom rozvode v septembri 2016 sa riešilo výživné na moje 2 deti. Exmanželka mi…

zakaz styku s otcom

Dobry den, mam problem ohladom byvaleho partnera.Cakame na pojednavanie ohladom zverenia do osobnej…

Zuzana, 7. 7. 2017, 2583x zobrazenie