Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Prosim vás akím spôsobom sa dá napadnut rozsudok ak nieje možné odvolanie ?

Radovan, 24. 5. 2017, 997x zobrazenie

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…

Môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom?

Dobrý deň, môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom? A s tým, že nájom,…

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Povinnosti zamestnávateľa

Môj priateľ pracoval ako servisný technik na opravu záhradnej techniky. Jeden rok pracoval na…

Môze si exmanžel do mojho domu nasťahovať frajerku bez môjho súhlasu?

Dobrý deň, s exmanželom sme rok rozvedení. Bývame však v spoločnej domácnosti v dome, ktorý je …