Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Prosim vás akím spôsobom sa dá napadnut rozsudok ak nieje možné odvolanie ?

Radovan, 24. 5. 2017, 1063x zobrazenie

Akým sposobom získam byt do výlučného vlastníctva ak nebol vysporiadaný?

Zdravím... S bývalou manželkou vlastníme byt v bytovom dome v bezpodielovom vlastníctve. Pred 10…

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Aké práva na dom mám ak je na LV iba manželka?

Chcem sa opýtať, ako to je so spoluvlastníctvom na RD. Manželka zdedila starší rodinný dom, už…

odhlásenie vozidla z evidencie

Predal som auto pánovy ktorý mal na ponáhlo cez víkend. Dohodli sme sa že mu auto nechám na…

Rastislav, 23. 5. 2017, 1988x zobrazenie

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Zápis nehnuteľnosti do listu vlastníctva - napriek nedodanie úradne overeného podpisu?

Dobrý deň. Mohol by som sa Vás spýtať, či môže Katastrálny úrad povoliť vklad vlastníckeho práva do…