Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Dobrý deň,S manželom sme spolu zili 14rokov v jednej domácnosti. Momentálne už vyše roka žijeme oddelene.Chcem sa s ním rozviesť.Manzel je Ukrajinec ,ktorý má trvalý pobyt na Slovensku.Chcem sa spýtať ,kde mám podať o rozvod keďže je cudzinec.Sobas sme mali na Slovensku.Obaja aj tu žijeme.Mame 12rocnu dcéru.Manzelstvo bolo už dlhú dobu problémové.Chcem sa spýtať,čo mi môže dcéru zobrať.A či po rozvode ho pošlú späť na Ukrajinu.A čo všetko treba k rozvodu predložiť.Za odpoveď vopred ďakujem.

Sona, 8. 2. 2017, 1063x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Výživné

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať. Môj priateľ je vdovec, stará sa o 12ročnú dcéru,platí hypotéku,…

Monika, 28. 4. 2017, 2353x zobrazenie

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2495x zobrazenie

Rozdelenie bsm a dlhou bez rozvodu po dohode manzelov

Dobry den dali by sa rozdelit dlhy a bsm bez rozvodu po dohode manzelov.napr byt a hypoteka na…

Mária, 15. 6. 2017, 2260x zobrazenie

vyzivné na partnerove deti

dobry den, rátam sa ako spoluposudzovaná osoba pri vypocitavani vyzivneho na partnerove deti ak nie…

Emily, 18. 10. 2017, 2288x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2381x zobrazenie

pridelenie dieťaťa po rozvode otcovi

Moja krstná sa rozvádza,chcem sa spýťať aká je šanca že pridelia maloletú 13 ročnú sesternicu do…

Jana, 15. 8. 2017, 2622x zobrazenie