Rodinny dom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rodinny dom

Dobey den, Zaujima ma ci moze mat rodinny dom s troma samostatnymi bytovymi jednotkami iba samostatne vchody pre vsetky 3 bytove jednotky, bez nejakeho hlavneho spolocneho vchodu a stale bude spadat do kategorie rodinny dom, Dakujem

Julius, 8. 2. 2018, 931x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Prepis bytu

Dobrý deň, chceli by sme vedieť ako postupovať keď chce manžel previesť vlastníctvo bytu na…

Andrea, 9. 2. 2017, 2447x zobrazenie

Vysporiadanie majetku po rozvode

Dobrý deň, rozviedla som sa s manželom, teraz v decembri bol rok. Mimosúdne sme si až teraz…

Marta, 3. 2. 2017, 2851x zobrazenie

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2247x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2337x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2509x zobrazenie

Predaj polovicky nehnutelnosti

Hezky den. Chcem sa opytat, akym zposobom mozem predat polovinu mojej nehnutelnosti. Dakujem

Zdenek, 17. 7. 2017, 2316x zobrazenie