Poradit

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Poradit

Dobry den mam jeden problem a chcela by som vas poprosit o radau. Robim v jednej krcme ako casnicka uz od januara a moj sef mi az po mojej vypovedi dal podpisat papier o hmotnej zotpovednosti je to spravne ?

Maria, 27. 5. 2017, 1075x zobrazenie

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Strata občianskeho preukazu

Dobrý deň, pred pár rokmi som stratil občiansky preukaz a nenahlásil som to asi 3 mesiace. V tom…

Vysporiadanie nehnuteľnosti

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s dotazom, ako by bolo vhodné postupovať pri vysporiadaní…

Mám nárok na odstupné?

Dobrý deň prajem, mám zmluvu u zamestnávateľa tkz. dohodu o dočasnom pridelení resp.pracujem cez…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2551x zobrazenie

Výpovedná lehota pri prenájme bytu

Dobrý den potrebujem poradit.S mamou byvame v prenajatom byte už skoro 10 rokov.Teraz sa majitel…