Poradit

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Poradit

Dobry den mam jeden problem a chcela by som vas poprosit o radau. Robim v jednej krcme ako casnicka uz od januara a moj sef mi az po mojej vypovedi dal podpisat papier o hmotnej zotpovednosti je to spravne ?

Maria, 27. 5. 2017, 1132x zobrazenie

Kúpa kradnutého mobilného telefónu na Bazoš.sk

Dobrý deň, pred 3 mesiacmi som kúpil pomocou servera bazoš mobilný telefón. Dnes mi volali z…

Možnosti vymáhania odškodného

Dobrý deň, bol som napadnutý druhou osobou súd mi uznal odškodné za ublíženie na zdraví vo výške…

Zlé osobné údaje na výpovedi majú dopad na platnosť výpovede?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám platnú výpoveď ? Podpísala som výpoveď zo zamestnania,…

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…

dohoda o vine a treste - povinnosti

Dobrý deň, chcem sa opýtať , do kedy je odsúdený povinný uhradiť spôsobenú škodu , ak sa…

Renáta, 30. 1. 2017, 2525x zobrazenie

Vecné bremeno na prechod a prejazd

Dobrý deň, ideme stavať na pozemku, ku ktorému vedie komunikácia, ktorá je však vo vlastníctve…

Adriana, 15. 3. 2017, 2575x zobrazenie