Pokuta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pokuta

Zaujímalo by ma aký bude postup ak nezaplatím pokutu. Ide konkrétne o zadržanie vodičského preukazu z dôvodu zostatkoveho alkoholu v krvi.

Maria, 24. 2. 2023, 135x zobrazenie

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Právo RK na zálohu na nehnuteľnosť

Dobrý deň, má realitná kancelária po novom právo zobrať celú zálohu za nehnuteľnosť, ak nebude…

Platí ústna dohoda pred súdom?

Dobry deň, mám jednu otázku, plati ústna dohoda pred súdom?

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2409x zobrazenie

Rozdelenie domu po rozvode

Dobrý deň. Chcela by som vedieť ako to je s rozdelením majetku po rozvodovom konaní. Ide o dom,…

Šikana mojej dcéry vyučujúcimi na strednej škole

Dobrý deň, mám problém s ktorým by som sa chcela poradiť. Moja dcéra sa pokúsila siahnuť si na…