Pokuta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pokuta

Zaujímalo by ma aký bude postup ak nezaplatím pokutu. Ide konkrétne o zadržanie vodičského preukazu z dôvodu zostatkoveho alkoholu v krvi.

Maria, 24. 2. 2023, 189x zobrazenie

Súkromný zamestnávateľ mi nevyplatil za mesiace žiadnu mzdu?

Zamestnávateľ mi za posledné mesiace nezaplatil mzdu a nedáva nám ani výplatné pásky a stále nám…

Vecné bremeno - doživotné právo užívania

Bývame s mamou a dom je napísaný na nás. Mama tu má doživotné právo spísané u právnika, ale nie je…

Kúpa RD a vyplatenie

Prajem dobrý deň, chcela by som sa spýtať a informovať na prípad, kedy môj otec, chce odkúpiť…

Podvodom vylákané peniaze

Dobrý deň, je možné považovať za podvod, keď som požičal 1 300€ dotyčnej pani, ktorá ma o ne…

Žijem v zahraničí a VŠZP chce po nás platby

OD ROKU 2002 SME TRVALO ZIJUCI V SPANIELSKU .ATERAZ PO 15 ROKOCH ODO MNA MANZELKY A DETI ZIADA…

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…