Platba výživneho

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Platba výživneho

Dobrý deň, chcem sa opýtat či je možné platiť výživne na maloletu dcéru na jej vkladnu kizku, ked matka dcery ma zablokovaný ucet.Dakujem.

Jan, 6. 8. 2017, 1096x zobrazenie

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Stratil som súdne rozhodnutie, ako zistím kedy mi skončí podmienka?

Dobrý deň. Rád by som poprosil o informáciu, ako zistím kedy mi končí podmienka, nakoľko som…

Ako preložiť súdne pojednávanie ohľadom výživného?

Chcel by som preložit súdne pojednávanie, pretože nebudem v tom čase pritomný v krajine,akým…

Vymáhanie podlžnosti

Dobrý deň v roku 2009 som bola ručiť na pôžičku,dotyčná osoba po čase neplatila,prišlo mi oznámenie…

Odstúpenie od dohody o zložení blokovacieho depozitu

Dobrý deň, chceli by sme odstúpiť od dohody o zložení blokovacieho depozitu. Ide o kúpu domu. Kúpne…

Vkladná knižka na dieťa - kto s ňou može nakladať?

Dobrý deň. Ako matka som založila vkladnú knižku pre dcéru na jej meno, je neplnoletá. Možem ja…