nehnuteľnosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
nehnuteľnosť

nehnuteľnosti zo dňa:06.03.2014 1. Nehnuteľnosť je kultúrnou pamiatkou prednostné pravo ministerstvo kultúry nebolo vyžiadané 2. V zmluve je uvedené zle číslo Lista vlastníctva. 3.Kupujúci urobil zmluvu , kde uviedol že sumu 30200 EUR vyplatil v hotovosti ,do dnes nevyplatil

Jozef, 8. 1. 2019, 882x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2189x zobrazenie

nevysporiadany pozemok

Dobrý deň, veľmi rada by som sa informovala na môj problém. Som väčšinový vlastník pozemku, môj…

Kamila, 2. 2. 2017, 2774x zobrazenie

Predaj nebytového pristoru - prístavby?

Dobry den, chcem sa opýtať. Zdedil som po otcovi časť nebytoveho priestoru. Chcem odpredať moju…

Jan, 27. 2. 2017, 2406x zobrazenie

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2288x zobrazenie

Darovanie ornej pôdy

Existujú pri darovaní ornej pôdy blízkej osobe nejaké obmedzenia?

Tomáš, 25. 7. 2017, 3233x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti

Mama spolu s bratom zdedili dom po rodičoch teda po mojej babke každy polovicu.Dom je na predaj…

Stefan, 15. 3. 2017, 2486x zobrazenie