nájomné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
nájomné

Kúpila som garáž v r. 2012, ale pozemok patrí mestskej časti Bratislava-Ružinov. Vyzvali ma dnes na podpis nájomnej zmluvy a chcú mi spätne za dva roky vypočítať nájomné za pozemok. Je možné bez zmluvy spätne žiadať nájomné?

Jana, 8. 6. 2018, 955x zobrazenie

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2305x zobrazenie

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

Dávka v nezamestnanosti

Dobrý deň, chcem sa spýtať. Som zamestnaná od 1.5.2014, uvažujem nad odchodom do zahraničia. Rada…

Výpovedná lehota pri prenájme bytu

Dobrý den potrebujem poradit.S mamou byvame v prenajatom byte už skoro 10 rokov.Teraz sa majitel…