Kupa bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kupa bytu

Dobry deň.Poprosim pri kupe bytu bolo zatajene ,že pivnica patriaca k bytu je dana susedovi do uživania povodnym majitelom bytu ..to sme sa dozvedeli až pri preberani bytu ,že pivnica je napoli LV je na celu pivnicu patri nam prosim ako mame postupovať sused ma pivnicu celu obsad.Ďakujem za odpoved.

Terezia, 16. 5. 2018, 885x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Zrušenie trvalého pobytu

Manželka dostala darovaním prázdnu povalu ,je to na jej meno.Teraz keď je všetko vybudované ma chce…

Marcel, 25. 9. 2017, 2396x zobrazenie

Nevysporiadané pozemky

Bývame v spoločnom dvore naši susedia všetko roky užívajú a nič nevlastnia ešte aj dom majú čiernu…

Zuzana, 16. 8. 2017, 4794x zobrazenie

zrusenie spolulastnictva na danu nehnutelnost

zhruba pred siedmimi rikmi som kupil rodinny dom vtom case som bol zozvedeny mal som priatelku…

Jozef, 19. 1. 2018, 2280x zobrazenie

Predaj nebytového pristoru - prístavby?

Dobry den, chcem sa opýtať. Zdedil som po otcovi časť nebytoveho priestoru. Chcem odpredať moju…

Jan, 27. 2. 2017, 2417x zobrazenie

Kúpna zmluva

Dobrý deň, kupujem byt a s predávajúcim máme podpísanú Kúpnu zmluvu. Keď sme ju podpisovali som…

Janka, 13. 6. 2017, 2329x zobrazenie

Vysporiadanie majetku

Dobrý deň, oslovila ma moja suseda, ktorej moja stará mama predala pozemok pred 15 rokmi. Moja…

Ivona, 9. 2. 2017, 2424x zobrazenie