info...

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
info...

v roku 2007 bolo mojmu naj kamaratovi vznesene obvinenie z trest. .ciudzinznu podla paragrafu172 /2 v monentalne je uz 10 rokou a 3 mesiace mohol by sa vratit domou je uz jeho trestne stihanie premlcane alebo kolko musi byt v cudzine aby sa mohol vratit domou

Ivan, 30. 4. 2018, 965x zobrazenie

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Môze si exmanžel do mojho domu nasťahovať frajerku bez môjho súhlasu?

Dobrý deň, s exmanželom sme rok rozvedení. Bývame však v spoločnej domácnosti v dome, ktorý je …

Ako preložiť súdne pojednávanie ohľadom výživného?

Chcel by som preložit súdne pojednávanie, pretože nebudem v tom čase pritomný v krajine,akým…

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…

Predaj bytu ktorý je na hypotekárny úver

Dobrý deň. Predávam byt na ktorý je hypotekarny úver. Kupujúci ho kupuje za hotovosť, z vlastných…