Freistellung

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Freistellung

Dobrý deň, prosím vás neviete mi pomôcť, potrebujem si vybaviť freistellung pre s. r. o. ale bez zmluvy alebo objednávky. Máte s tým niekto skúsenosť alebo neviete mi pomôcť? Chceli by sme ako firma spolupracovať v nemecku s firmami ale každá jedna od nás vopred pýta freistellung a UID číslo.

Viktória, 11. 10. 2021, 332x zobrazenie

Odhlásenie z trvalého pobytu

Dobrý deň. Moja dcéra už s nami nebýva dva a pol roka. Býva v podnájme s priateľom. Má dlžoby vo…

Prevod pozemku v prípade viacerých vlastníkov

Dobry den, planujeme stavat na zahrade za domom mojej starkej. Ta zdedila po smrti rodicov pozemok…

Poškodzovanie menovky na poštovej schránke v bytovke.

Sme vlastníci bytu v malom meste, do ktorého sme sa prisťahovali z iného mesta a z iného kraja. Už…

Gabriela, 11. 9. 2017, 2128x zobrazenie

Ako preložiť súdne pojednávanie ohľadom výživného?

Chcel by som preložit súdne pojednávanie, pretože nebudem v tom čase pritomný v krajine,akým…

Je možný podpis kupnej zmluvy na zaklade splnomocnenia?

Dobrý den, manžel je služobne v zahraničí a poveril ma kúpou domu. Môžem podpísať kúpnu zmluvu za…

Prenájom pôdy a vysporiadanie BSM po 20 rokoch?

Dobrý deň. Pred štyrmi rokmi som prenajal pôdu súkromnej firme OMEGA 3 a teraz som sa dozvedel, že…