Freistellung

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Freistellung

Dobrý deň, prosím vás neviete mi pomôcť, potrebujem si vybaviť freistellung pre s. r. o. ale bez zmluvy alebo objednávky. Máte s tým niekto skúsenosť alebo neviete mi pomôcť? Chceli by sme ako firma spolupracovať v nemecku s firmami ale každá jedna od nás vopred pýta freistellung a UID číslo.

Viktória, 11. 10. 2021, 394x zobrazenie

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…

Prepis pozemku a vecné bremeno, darovacia zmluva

Dobrý deň, mamina vlastní pozemok, ktorý je rozdelený na dve parcely - zastavaná plocha s nádvorím…

Kúpa nehnuteľnosti mimo realitnú kanceláriu a nárok na províziu RK

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne situácie, ktorá vznikla. Kúpili sme si s priateľom…

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1798x zobrazenie