exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekucia

2014 exekucia na sumu 375€. Trovy exekutorovi zaplatene.. Exekucia neukoncena z dovodu, ze opravneny nepodal podnet na ukoncenie.. 2017 agendu po byvalom exekutorovi prebera iny exekutor, Zistuje ze si moze narokovat na trovy exekucie za obdobie 2014 az 2017. vo vyske 1080€. Ako sa branit? Jan.

Fero, 17. 10. 2018, 849x zobrazenie

Exekúcia na syna a dopad na jeho trvalý pobyt

Dobrý večer,co môžem očakávať,ak má syn trvalé bydlisko na nasej adrese ale nikdy tam nebýval…

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 2126x zobrazenie

Kúpa nehnuteľnosti mimo realitnú kanceláriu a nárok na províziu RK

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne situácie, ktorá vznikla. Kúpili sme si s priateľom…

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…

Podvod pri kúpe mobilu na dobierku

Dobrý deň, ja by som na vás mal otázku, že ak som mobil kupoval z druhej ruky na dobierku a…

Odmietam vypovedať

Dobrý deň, bola som prizvaná na súd vypovedať ako svedok o čine spred 10tich rokov. Na trestnom…