exekúcia 20 rokov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekúcia 20 rokov

Dobrý deň, pred 20 rokmi som bol ako ruciteľ na pôžičku. Povinný si nesplnil splátky, ostal dlžný okolo 120 000 Sk/cca 4000 Eur/. Boli sme dvaja ručitelia, samozrejme sa to dostalo k exekútorovi a tak sme okrem povinného aj my dvaja ručitelia pod hrozbou exekúcie už 20 rokov. Mimochodom dnes tá suma predstavuje vyše 41 000 EUR, za uvedenú dobu exekútor nič nevymohol ani od povinného, ani od nás ručiteľov. Počul som o novele exekučného zákona 2017. Môžem požiadať súd o zastavenie exekúcie?

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Nahromadili sa mi dlhy, ako sa ich zbavím?

Dobrý deň, prosím Vás o radu ohľadom mojich dlhov. Nahromadili sa mi dlhy od roku 2010 za…

Martin, 19. 4. 2017, 2433x zobrazenie

Vymáhanie dlhov od manželky

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či dlhy(exekúcie) môjho priateľa prejdú po sobáši na mňa,…

Mariana, 13. 11. 2017, 2483x zobrazenie

Osobný bankrot

Rád by som sa spýtal ohľadom osobného bankrotu, čo sa týka poplatku 500e. Nemám našetrené peniaze,…

Robert, 21. 4. 2017, 2589x zobrazenie

rucenie bytom - exekucia

Dobry den, ako mam prosim vas postupovat v pripade, ze som rucil znamemu bytom, on nesplacal a ja…

Juro, 18. 5. 2017, 2058x zobrazenie

Informácia

Dobrý večer. Volám sa Boris Hupka a manželka Anna Hupková. Chcel by som sa opýtať,čo máme robiť keď…

Boris, 3. 3. 2017, 2347x zobrazenie

exekucia na vyzivne

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či mám šancu uspieť u exekútora v prípade že mi ex dlží 40 eur…

Lenka, 5. 3. 2017, 2410x zobrazenie