exekúcia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekúcia

D ďakujem za odpoveĎobrý deň mám europské exekučné tituly v Talianskom jazyku a viem aj adresu zamestnávateľa povinného jedná sa tam aj o bežné výživné ale neviem ako ďalej postupovať na ministerstve mi oznámili že si musím nájsť príslušný orgán neviem na koho sa mám obrátiť už

Katarína, 10. 7. 2017, 414x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Mezinárodní právo

Manžel dostal rozhodnutí v Rakousku.

V souladu s § 53 odst. 1 ve spojení s odstavcem 2 čísly 6 a 7 zákona o cizinecké policii BGBI. Č.…

Jana, 10. 1. 2019, 1579x zobrazenie