Dom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dom

Dobrý so susedom sme v spore o parcely na spoločnom pozemku. Sused , ma fyzicky napadol.Pripad sa prešetruje,ale už odmietam do jari sa stretávať so susedom na spoločných priestoroch záhrady a dvora,tak ma chce zažalovať ,že sa nestarám o záhradu a nezametam dvor. Môže mi takto právne ublížiť?

Lenka, 8. 11. 2019, 599x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 1915x zobrazenie

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 2007x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10487x zobrazenie

Vysporiadanie majetku po rozvode

Dobrý deň, rozviedla som sa s manželom, teraz v decembri bol rok. Mimosúdne sme si až teraz…

Marta, 3. 2. 2017, 2826x zobrazenie

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2213x zobrazenie

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2298x zobrazenie