Dobry den.

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dobry den.

Dobry den. Chcel by som sa opytat,mam dlzibu v byvalom eurotel 7000sk. Dlzobu som chcel v tom case vyrovnat,no nenasli dlznu ciastku ani dlh.Bolo to v roku 2004 a dnes nejaka spolocnost na vymahanie dlhu ziada odomna ciastku vo vyske 650€.ako mam postupovat?dakujem.

Marek, 8. 9. 2017, 1139x zobrazenie

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Spor o povnicu

Prosim o radu. 30 rokov uzivam pivnicu,od ktorej mi este povodna majitelka odovzdala kluce. Suseda…

Irena, 15. 8. 2017, 2372x zobrazenie

Predaj firmy inej firme - aká výpovedná lehota bude plynúť?

Terajší majiteľ predáva nehnuteľnosť v ktorej prevádzkoval čerpaciu stanicu, inej firme ktorá tiež…

Rekreačná chata - založená nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa opýtať, pred tromi rokmi som chcela manželovi pomôcť, nakoľko vstupoval do…

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2717x zobrazenie