Darovanie darovanej nehnuteľnosti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Darovanie darovanej nehnuteľnosti

Dobrý den, pred cca 17 rokmi mi otec daroval rodinný dom. Momentálne ma chce vydedit. Mozem dom darovať svojim deťom (2 ročne dieťa) alebo manželke aby mi dom nezobral otec? Tarcha na dožitie otca nie je. Na dome je tarcha v prospech banky. Dakujem.

Jana, 28. 3. 2018, 978x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2331x zobrazenie

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2213x zobrazenie

Kúpna zmluva

Dobrý deň, kupujem byt a s predávajúcim máme podpísanú Kúpnu zmluvu. Keď sme ju podpisovali som…

Janka, 13. 6. 2017, 2317x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2479x zobrazenie

Zalozne pravo na dieta (zastupca)

Dobry den, chcem chcem zobrat hypoteku na rodicovsky dom ale vlastnik je neplnolety so svojou…

Jan, 28. 5. 2017, 2263x zobrazenie

Vlastníctvo Osobne motorové vozidlo

Kúpili sme si s priateľom auto, je na jeho meno pretože ja nemôžem mat na meno zatiaľ nič, z dôvodu…

Marketa, 18. 5. 2017, 2084x zobrazenie