byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
byt

Dobry den.Chcela by som sa po 33 r.rozviest.Manzel ma neustale milenky a s poslednou to taha uz 8 rokov.Rozvadzat sa nechce,pretoze aj ona je vydata. Mame spolu 3izb.byt a deti ziju samostatne.Nemam sa kam odstahovat a manzel povedal,ze z bytu nikdy neodide.Zijeme kazdy v jednej izbe.

Adriana, 17. 1. 2024, 46x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Rozvod - ako sa delí majetok a rieši starostlivosť o deti?

Byt sme nadobudli počas manželstva, no z mojej strany som prispel 90% sumou. Aj v tomto prípade z…

Marek, 3. 5. 2017, 2754x zobrazenie

vlastnictvo bytu

Dobrý deň, v lete sa so snúbencom berieme a momentálne riešime bytovú otázku. Našli sme byt, ktorý…

Laura, 24. 5. 2017, 1872x zobrazenie

Výživné na plnoletú osobu

Dobrý deň, môže plnoletá osoba, študujúca na VŠ, požiadať biologického otca o platenie výživného…

Katarína, 23. 5. 2017, 2310x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu exmanžela

Moja známa obýva byt, ktorý bol po rozvode s exmanželom prevedený darovacou zmluvou na ich dve…

Dušan, 20. 2. 2017, 3335x zobrazenie

Bsm

Je možné mimosúdne zrušiť BSM počas manželstva, keď sa manželia dohodnú a rozdelia sami a potom by…

Lubos, 12. 6. 2017, 2580x zobrazenie

Zamietnutie pobytu cudzinca na Slovensku cudzineckou políciou

Dobrý deň chcem sa opýtať - môže cudzinecká polícia zamietnuť trvalý pobyt manželovi Alvánskeho…

Nikola, 14. 12. 2017, 2533x zobrazenie