BSM

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
BSM

Dobrý deň .Chcela by som sa informovat ak podam na sud BSM ci ma ochrani pred tym ked manzel zobere uver alebo nejaku pozicku,pocas manzelsva

ELI, 11. 6. 2017, 1168x zobrazenie

Môžem sa zbaviť dedičstva?

V roku 2005 som zdedil starý dom v obci po dedovi v pomere 1:20,na dedičskom konaní som sa s…

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Dostala som okamžitú výpoveď bez predchádzajúceho varovania, je taká výpoveď platná?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, na živnost som vykonávala opatrovateľské služby pre denné centrum. V…

Zakúpený tovar z prezentačnej akcie som vrátila, peniaze nedostala

Dňa 5.11.2015 na prezentačnej akcii v Relax Epicentrum v Komárne sme si s manželom zakúpili…

prepis auta

dobrý večer.potrbujem poradit.predal som auto a nový majiteľ nechce prísť na odhlásenie vozidla a…

Filip, 5. 6. 2017, 3401x zobrazenie

Ako postupovať pri rozvode a vysporiadaní vlastníctva nehnuteľnosti s manželkou?

Dobrý deň ,poprosil by som o odpoveď na moju otázku:Ideme sa s manželkou rozvádzať a ja by som mal…