BSM

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
BSM

Dobrý deň .Chcela by som sa informovat ak podam na sud BSM ci ma ochrani pred tym ked manzel zobere uver alebo nejaku pozicku,pocas manzelsva

ELI, 11. 6. 2017, 1120x zobrazenie

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Predaj bytu ktorý je na hypotekárny úver

Dobrý deň. Predávam byt na ktorý je hypotekarny úver. Kupujúci ho kupuje za hotovosť, z vlastných…

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 2111x zobrazenie

Prepis pozemku a vecné bremeno, darovacia zmluva

Dobrý deň, mamina vlastní pozemok, ktorý je rozdelený na dve parcely - zastavaná plocha s nádvorím…