Výpoveď

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
Výpoveď

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že keď mi šéfka poštou doporučene pošle výpoveď a keď si ja to prevezmem a podpíšem poštárke papier to sa počíta tak že aj s tým súhlasim čo je v obálke? Za odpoveď vopred ďakujem

Simona, 23. 10. 2018, 2044x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň Svojim podpisom potvrdzujete prebratie zásielky nie jej obsah. Treba si uvedomiť, ze výpoveď je jednostranny právny úkon a s ním nemusíte súhlasiť. Takyto úkon môže byť platný. S úctou JUDr Michal Murina

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Testament

Dobrý deň. Mám 17 rokov. Je možnosť, že figurujem v dedičskom konaní po prastarom otcovi. Je nejaká…

Natalia, 28. 7. 2017, 2551x zobrazenie

Nevyplatenie výplaty

Dňa 31.8.2017 som skončila pracovný pomer (dohoda o vykonaní práce),7.9.2017 obdržal zamestnávateľ…

Blažena, 12. 9. 2017, 2148x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1955x zobrazenie

Výpoveď

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že keď mi šéfka poštou doporučene pošle výpoveď a keď si ja to…

Simona, 23. 10. 2018, 2044x zobrazenie

Môže zamestnávateľ siahnuť na plat v roku 2019, keď urobil chybu v roku 2017, tým ze nesprávne

Môže zamestnávateľ len tak v roku, 2019 siahnuť na plat zamestnanca, keď urobil chybu ešte v roku…

Anna, 9. 12. 2019, 1235x zobrazenie

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2551x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rozvod a ako potom postupovať

Dobrý deň, manželka podala návrh na rozvod, ktorý sa zrejme onedlho uskutoční. Zosobášili sme sa v…

Manko a dohoda o hmotnej zodpovednosti

Počas mojej smeny došlo ku krádeži a teda k manku 100€. Kamerový záznam nemáme (kameru áno). Vedúci…

Monika, 14. 12. 2017, 2029x zobrazenie

RD a BSM - kúpili sme ako manželia RD bol napísaný na manželku. Komu bude patriť po rozvode?

Počas manželstva sme kúpili RD, ktorý bol napísaný v celosti na manželku. Pri rozvode bude…

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3127x zobrazenie

Zverenie do osobnej starostlivosti matky

Dobrý deň, poprosím Vás chcem sa informovať ako sa postupuje v prípade s určením priezviska dieťaťa…

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…